Address Istanbul’a 4 üst düzey atama

Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zincirinin yeni halkası Address Istanbul’da önemli atamalar gerçekleşti

Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts’un yeni oteli Address Istanbul’un Genel Müdürü Ahmet Antepli oldu. 

Address Istanbul’un yeni Genel Müdürü Ahmet Antepli ile ilgili Emaar Türkiye CEO’su Feyzi Tecellioğlu “Address Istanbul’un açılış yolculuğunda Ahmet’in bizimle birlikte olması bizi heyecanlandırıyor. Önemli bir kilometre taşı olarak tanımlayabileceğim bu birliktelik sayesinde Address Istanbul önemli başarılara imza atacak. Ahmet’in enerjisi, coşkusu ve bölgesel deneyiminin ekibe önemli bir dinamik katacağını düşünüyorum. Ahmet’in oluşturacağı yeni ekiple birlikte çok önemli başarılara ulaşacağımız konusunda hiçbir şüphem yok.” dedi.

Onur Hakyemez Ticari Operasyonlar Direktörü, Muhammed Hancabay Executive Chef ve Yiyecek-İçecek Direktörü oldu. Aybike Edikoğlu ise Address Istanbul’un Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak atandı. 

Hibya Haber Ajansı

Okunma