Sepette İyilik ile geleceğe umut oluyor

Trendyol, toplumumuzun refahı için çalışan sivil toplum kuruluşlarını Sepette İyilik Hareketi ile desteklemeye devam ediyor.

27 Ekim’i “Sepette İyilik Günü” ilan eden Trendyol, milyonlarca müşterisi ile sivil toplum kuruluşlarının gelirlerini artırmalarına katkı sağlıyor, geleceğe umut oluyor.

 

Türkiye'nin Trendyol'u sosyal sorumluluk projesi "Sepette İyilik Hareketi" ile sivil toplum kuruluşlarını desteklemeye devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarının en önemli gelir kaynağı olan ürünleri platformda milyonlarca müşterisi ile buluşturan Trendyol, 27 Ekim’i “Sepette İyilik Günü” ilan etti.

 

Trendyol, Sepette İyilik Hareketi ile gerçekleşen satışların tüm gelirini komisyon almadan sivil toplum kuruluşlarına aktarıyor. Böylece yaratılan ek gelir ile kuruluşların ürettikleri toplumsal faydayı artırmalarına katkı sağlıyor.

 

Harekete özel platformda oluşturulan Sepette İyilik butiğinde sivil toplum kuruluşlarının çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından fulara, telefon kılıflarından hediye sepetlerine, çikolatadan bilekliğe kadar binden fazla ürünü yer alıyor.

 

Trendyol’un başlattığı bu iyilik hareketine katılmak isteyenler Bilim Kahramanları Derneği, ÇED, Darüşşafaka, Givin, Gülmek İyileştirir Derneği, Hayata Destek Derneği, HAYTAP, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı, KAÇUV, KEDV, Kalben, Türk Kızılayı, Make A Wish Türkiye, Sosyal Ben Vakfı, Obidev, Tider, Tohum Otizm Vakfı, TOG, TEGV, TOFD, TOÇEV ve Yeşilay’ın ürünlerinden satın alarak destek verebiliyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma