Ücretsiz Haber Kaynağı Hibya

Basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen Hibya Haber Ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor.

Ücretsiz Haber Kaynağı Hibya

Basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen Hibya Haber Ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor.

www.hibya.com adresinde yer alan haberler, tüm yayıncılar tarafından ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Tek yapılması gereken ise; Hibya Haber Ajansı'nın kaynak olarak gösterilmesidir.

Hibya; Haber İlan Basın Yayın Ağı’dır.

Uluslararası bir medya ağı olan Hibya, halen 13 dilde yayın altyapısına sahip, bünyesinde 60’dan fazla haber sitesi bulunan ve her gün ağa dahil olan yeni katılımcılarla büyümesini sürdüren bir yapılanmadır.

Dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrımı olmaksızın nitelikli habere odaklanan Hibya, siyaset ve asayiş haberlerine ise cok sınırlı yer vermektedir. Hibya, Türkiye siyasi gündemi yerine, dünya ekonomi ve diplomasi gündemine odaklanmaktadır.

Hibya Haber Ajansı'nın ulaştığı kitle, kendi aboneleri ile sınırlı değildir. Sadece abonelerinin değil, açık sistemi ile tüm medya kuruluşlarının haber kaynağıdır. Medya iletişim ortaklıklarında ise her zaman vazgeçilmezinizdir.

Hibya, tarafsız bir basın kuruluşudur

Hiç bir sermaye grubuna bağlı değildir. Hiç bir siyasi yapıya dayanmamaktır. Tamamen emek yoğun sermaye ile kurulmuştur.

Olması gerektiği gibi tarafsızdır! Herkese eşit uzaklıkta konumlanmıştır

 

Hibya'nın Farkı Nedir?

Hibya, hem haber üretimi, hem de yayımcı kimliğiyle fark yaratmaktadır.

Yeni nesil bir medya kuruluşu olan Hibya; hali hazırda bünyesindeki 60’dan fazla haber sitesi ile faaliyettedir.

İlk aşama da 13 dilde yayın yapabilir bir alt yapıya sahip olan Hibya, Türkiye için uluslararası, dünya içinse yerel bir yayıncı olmayı hedeflemiştir.

Hibya, uluslararası alanda yatırımlarına devam ederken, bu kapsamda Rusya, Bulgaristan Yunanistan ve Azerbaycan'da haber siteleri kurmuştur.

Hibya, Bilişim ve Teknoloji Şirketidir

Alışıla gelmişin dışında, sektöre ve sektör dışına yazılım ve alta yapı destekleri sunmaktadır

Haber sitesi açmak ve içerik sağlamak artık çok kolay. Saatler içerisinde, dilediğiniz sayıda ve dilediğiniz şekilde kendi sitenizi kurma imkânı veriyoruz.

Diğer bir deyişle artık sesinizi, uluslararası camiaya kendi mecranız ve yayınınızla duyurabilirsiniz.

Hibya, sınırları sizinle belirler

Hibya, kuruluşunda ezberleri bozmaya başlamış 60’ın üzerinde faaliyet alanıyla size çok daha fazlasını sunmak için organize olmuştur.

Dolayısıyla Hibya’nın medya patronlarına veya sermaye güçlerine ihtiyacı yoktur. Hibya’nın ana kaynağı sizsiniz.

Hibya, sizden aldığı güçle, unutulmaya yüz tutan, özlenen yansız ve tarafsız haberciliği sunmaktadır.

Gelecek sizin elinizde..

Hibya Haber Ajansı

Mehmet Türker Akanlar

1.1b
Okunma